KULLANIM ŞARTLARI
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Keyfinn Coffee'ye aittir. Keyfinn Coffee internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Keyfinn Coffee'nın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Keyfinn Coffee internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Keyfinn Coffee internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.keyfinn.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Keyfinn Coffee internet sitesini ziyaret eden ve Keyfinn Coffee sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Bu sitede yeralan görsel ve yazılı içerik KEYFINN COFFEE tarafından sağlanmıştır. Her hakkı saklıdır. 2013 ©